.

.

New
ЗЗХХБ Ретро Кран Птица Цветни Водоотпорен Влажна Торба Еднократно Ткаенина Пелена Влажна Сува Торба Со Патент Џеб За Патување Плажа Базен Теретана Јога Костим За ?

ЗЗХХБ Ретро Кран Птица Цветни Водоотпорен Влажна Торба Еднократно Ткаенина Пелена Влажна Сува Торба Со Патент Џеб За Патување

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Бел внатрешен слој и печатен надворешен слој. Повеќенаменски Кеси : тие можат да се користат како пелени влажни суви кеси, патни торби, вреќи за складирање, козметички кеси, чанти, торби за организатори, влажна сува торба за делови од пумпата за гради.Димензии : две различни димензии влажна сува кеса За складирање голема Влажна Кеса : 14,1(Л)x 11,8(W) инчи Мала Влажна Кеса : 8,7(Л)x 3,1(W) инчи повеќе функционални Кеси Тие можат да се користат Како влажни суви кеси за пелени, перални за влажни кеси за патување, торби за плажа за базен за костим за капење, торба за валкана облека во теретана, торби за складирање тоалети, козметички Кеси, чанти. Нашата кеса за пелени од влажна ткаенина може да биде машина или рачно измиена во ладна или топла вода. Доволно соба за организирање платнени пелени, костими за капење, облека за теретана и многу повеќе. Тоа може да биде погодно прицврстување на вашата пелена торба или шетач, куфер, рачка на вратата, пешкир бар, задниот дел на седиштето на автомобилот.Двоен Патент : Две прегради со патент чувајте ги влажните и сувите крпи одвоени во иста кеса.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи