.

.

New
Издржлив Оксфорд Пенкало Џеб Култ Чанта Молив Кутии Молив Канцелариски Материјал Шминка Очила Торбичка за Складирање Корејски Стил На Верзија Практичен И Популар

Издржлив Оксфорд Пенкало Џеб Култ Чанта Молив Кутии Молив Канцелариски Материјал Шминка Очила Торбичка за Складирање Корејски

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Ние го почитуваме и негуваме секој клиент, доколку имате какви било прашања дали пред или по нарачката, ве молиме слободно контактирајте не, ние вложуваме максимални разумни напори да обезбедиме услуга што ги задоволува вашите барања. Големина : (прибл) 21*9,5 см/8,27 "*3,24 " инчи. Материјал : Висококвалитетен Оксфорд. Со патент,безбеден за чување канцелариски материјал како што се пенкало,гума за бришење и линијар. Повеќекратна употреба : молив случај ,шминка торба,монета мобилен телефон торбичка, пари торба. Ние го почитуваме и негуваме секој клиент, доколку имате какви било прашања дали пред или по нарачката, ве молиме слободно контактирајте не, ние вложуваме максимални разумни напори да обезбедиме услуга што ги задоволува вашите барања. Големина : (прибл) 21*9,5 см/8,27 "*3,24 " инчи. Материјал : Висококвалитетен Оксфорд. Со патент,безбеден за чување канцелариски материјал како што се пенкало,гума за бришење и линијар. Повеќекратна употреба : молив случај ,шминка торба,монета мобилен телефон торбичка, пари торба. Со патент,безбеден за чување канцелариски материјал како што се пенкало,гума за бришење и владетел повеќекратна употреба : кутија за моливи,торба за шминка ,торбичка за мобилни телефони,торба за пари.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи