.

.

New
Куки за закачалки од 200 парчиња облека, куки за заштеда на простор, куки за пластични мини конекција, клипови за продолжување на закачалка за организатор на облека з

Куки за закачалки од 200 парчиња облека, куки за заштеда на простор, куки за пластични мини конекција, клипови за продолжување

DEN 228.64

Стока
Во продавницата

Силен капацитет на оптоварување : . Пакетот вклучува : . Секој продолжение на пластична закачалка има мазен раб, без мирис, не е лесен за деформирање. Покрај висечката облека, куката за закачалка може да се користи и за да висат торби, капачиња, ѓердани, вратци, марами и многу повеќе. Може да се применува на повеќето стандардни закачалки за облека (нема средства што е достапно за сите видови на закачалка), како што се кадифени закачалки, закачалки за жица, закачалки за облека, закачалки за деца и закачалки за здолништа, не вклопуваат дебели пластични закачалки за цевки. ? Не е скапо, но ефикасен : целиот пакет се состои од 200 куки за закачалки (вклучувајќи сина * 40 розова * 40 зелена * 40 бела * 40 црна * 40). Облека за облека за да се поврзете со следната решетка за облека, закачалките за облека можат да бидат поставени со вертикален аранжман, што во голема мерка заштедува простор за плакари. Нежниот раб нема да ви ја почеша облеката или кожата, ќе ви донесе погодност и ќе ви овозможи посигурна и уверена употреба. Вие дури и не мора да се преклопуваат и да опишувате облека, целата облека е чиста и уредна без брчки.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи