.

.

New
ЈЕНСЕН J1CA7W 7-инчен Двоен Din Автомобил стерео &засилувач; ЈЕНСЕН BUCAM100J Резервна Камера

ЈЕНСЕН J1CA7W 7-инчен Двоен Din Автомобил стерео &засилувач; ЈЕНСЕН BUCAM100J Резервна Камера

DEN 3198.40

Стока
Во продавницата

7 ИНЧЕН LED ЕКРАН НА ДОПИР со ВИСОКА РЕЗОЛУЦИЈА (1024 x 600 – - вашиот голем 7 ИНЧЕН LED екран на допир со висока резолуција обезбедува удобно искуство при гледање додека ја чувате целата ваша омилена содржина на дофат на прстите. APPLE CARPLAY - Car Play е попаметен и побезбеден интерфејс во возилото за ракување со вашиот i Phone, а искуството се носи на друго ниво кога е прикажано ВО J1 CA9 мултимедијалниот приемник. Едноставно разговарајте со Сири или допрете го екранот на приемникот и добијте насоки Од Мапите На Apple, остварувајте телефонски повици, слушајте говорна пошта, испраќајте и примајте текстови и слушајте музика на начин што ви овозможува да останете фокусирани на патот. Android AUTO – Android Auto е дизајниран имајќи ја предвид безбедноста, помагајќи ви да ги минимизирате одвлекувањата и да останете фокусирани на патот. МУЛТИМЕДИЈАЛНИОТ приемник J1 CA7 W го комбинира интуитивниот интерфејс контролиран од глас На Android Auto, голем екран на допир и супериорен квалитет на звукот. Што го прави совршено надополнување за вашиот живот во автомобилот. ВКЛУЧЕНА РЕЗЕРВНА КАМЕРА - стереото за вашиот автомобил е опремено со резервна камера БУКАМ100Ј. 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА-гарантиран висок квалитет и сигурност со делови без проблеми и гаранција за работна сила со одлична услуга за клиентите. 7 ИНЧЕН LED ЕКРАН НА ДОПИР со ВИСОКА РЕЗОЛУЦИЈА (1024 x 600 – - вашиот голем 7 ИНЧЕН LED екран на допир со висока резолуција обезбедува удобно искуство при гледање додека ја чувате целата ваша омилена содржина на дофат на прстите. 7 ИНЧЕН LED ЕКРАН НА ДОПИР со ВИСОКА РЕЗОЛУЦИЈА (1024 x 600 – - вашиот голем 7 ИНЧЕН LED екран на допир со висока резолуција обезбедува удобно искуство при гледање додека ја чувате целата ваша омилена содржина на дофат на прстите.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи