.

.

New
Фроини 1сет Фен Решетката Бања За Складирање Организатор Самолепливи Ѕид Монтирани Штанд За Бања Спална Соба Берберш

Фроини 1сет Фен Решетката Бања За Складирање Организатор Самолепливи Ѕид Монтирани Штанд За Бања Спална Соба Берберш

DEN 641.60

Стока
Во продавницата

Држач за фен за коса монтиран на ѕид, со самолеплива лента, лесна инсталација. Изработен од врвен материјал, тој е силен и издржлив.вода и влажен доказ. Заштеда на простор, добар држач за фен за домаќинство или хотелска употреба.одржување на вашата бања уредна, уредна и ненатрупана. Може да го чува и организира вашиот фен за коса, рамно железо, стапче за виткање, исправувач, шампон итн. Елегантен и модерен, ова е стилски и практичен додаток за складирање на бања.овој држач за решетка за фен е компатибилен со повеќето и големини на фен за коса. Држач за фен за коса монтиран на ѕид, со самолеплива лента, лесна инсталација. Изработен од врвен материјал, тој е силен и издржлив.вода и влажен доказ. Заштеда на простор, добар држач за фен за домаќинство или хотелска употреба.одржување на вашата бања уредна, уредна и ненатрупана. Може да го чува и организира вашиот фен за коса, рамно железо, стапче за виткање, исправувач, шампон итн. Елегантен и модерен, ова е стилски и практичен додаток за складирање на бања.овој држач за решетка за фен е компатибилен со повеќето и големини на фен за коса. Спецификации : Материјал : пластика големина : 260*115*92ммбојка : вклучено бело пакување : 1 х Држач За Фен За Коса1 х Самолепливи Ленти : 1.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние стилот е ист како што е прикажано на сликите.2.Поради рачното мерење и различните методи на мерење, дозволете отстапување од 1-3 см.Фала!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи