.

.

New
Деца Турција Шапка Едукативен Додаток Еластична САМ Рачно Изработени Занает Благодарноста Декорација Дома Декор За Прослава Партија

Деца Турција Шапка Едукативен Додаток Еластична САМ Рачно Изработени Занает Благодарноста Декорација Дома Декор За Прослава

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Многу удобна ткаенина за истегнување, совршен подарок за себе или за пријателите. Декорацијата во кујната, дневната соба или просторијата за забави и покажете му на роденденското момче или девојче колку се грижите!. Една големина најмногу одговара, еластична и модерна. Можете Да Неверојатна Завршувањето На Вашата Партија. Додатоците се случајни. Стилската и чудесната декорација доаѓа во сите користете висококвалитетен материјал. Нов моден дизајн, многу популарен, добра еластичност. Совршено ќе го украси вашиот простор. Неговиот посебен дизајн ќе направи бебето да изгледа уникатно. Тоа може да ви помогне да го осветлите вашиот живот!. Многу удобна ткаенина за истегнување, совршен подарок за себе или за пријателите. Декорацијата во кујната, дневната соба или просторијата за забави и покажете му на роденденското момче или девојче колку се грижите!. Една големина најмногу одговара, еластична и модерна. Можете Да Неверојатна Завршувањето На Вашата Партија. Додатоците се случајни. Стилската и чудесната декорација доаѓа во сите користете висококвалитетен материјал. Нов моден дизајн, многу популарен, добра еластичност. Совршено ќе го украси вашиот простор. Неговиот посебен дизајн ќе направи бебето да изгледа уникатно. Тоа може да ви помогне да го осветлите вашиот живот!. Опис ова е и прекрасна турција шапка за дете. Неговиот посебен дизајн ќе направи бебето да изгледа уникатно. Нов моден дизајн, многу популарен, добра еластичност. Една големина најмногу одговара, еластична и модерна. Изработени од многу удобна ткаенина за истегнување, совршен подарок за себе или за пријателите.Карактеристика-Боја : како што е прикажано.- Материјал : Сунѓереста ткаенина+ Хартија.- Големина : 57 х 17. 5 х 0. 1см.- Многу удобна ткаенина за истегнување, совршен подарок за себе или за пријателите.- Една големина најмногу одговара, еластична и модерна.- Нов моден дизајн, многу популарен, добра еластичност.- Неговиот посебен дизајн ќе направи бебето да изгледа уникатно . - Додатоците се случајни. Пакет Вклучувајќи 1 Сет на х деца турција шапка сет Совети Поради рачно мерење и снимање на светлина, добиената боја и големина ќе бидат малку поинакви, а вистинскиот производ што го добивате ќе преовладува.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи