.

.

New
Четка За Одвод Долга 57 Инчи, Флексибилна Четка За Чистење Цевки, Алатка За Чистење Фрижидер За Чистење Цевка За Хранење, Сифонско Црево, Одвод На Подвижниот Покрив, ?

Четка За Одвод Долга 57 Инчи, Флексибилна Четка За Чистење Цевки, Алатка За Чистење Фрижидер За Чистење Цевка За Хранење, Сифонско

DEN 124.64

Стока
Во продавницата

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА : нашата долга четка за одвод е многу корисна за сите видови долги цевки и мали дупки, четката за чистење цевки е одлична за чистење на одводите на фрижидерот, системи за филтрирање на резервоарот за риби, црева/стаклени цевки, фитинзи за пумпи и цевки. Лесен за чистење и повеќекратна употреба. Може нежно да ја избрише акумулацијата и да избегне уништување на цевките, работи на кој било површински материјал (апликации за бакар, винил, пластични цевки). Тоа е многу корисно за сите видови долги цевки и мали дупки. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : кога ќе најдете блокада во кујнскиот мијалник или цевката за фрижидер е блокирана, нахранете го врвот на најлонската четка во цевката и повлечете ја напред-назад, флексибилното и силно еластично тело-жица лесно може да помине и оди длабоко во секој одвод со четката исчисти. 100% ЗАГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО : Нашата цел Е да не ги изневериме нашите клиенти, така што изборот на нас е еквивалентен на избор на мир на умот, ветивме дека ќе дадеме се од себе за да им обезбедиме на нашите клиенти најзадоволителни производи и услуги, добредојде да споредиме и провериме. Дури и може да се свитка за да работи за заоблени цевки. Дури и може да се свитка за да работи за заоблени цевки. 5* 1см Нашата долга четка за одвод може лесно да се исчисти преку малите цевки, отстранете ја акумулацијата. Лесен за употреба, лесен за чистење. Лесен за чистење и повеќекратна употреба. Тој е флексибилен, кој лесно може да се помине, работи одлично при чистење околу тешко достапните тесни цевки/ цевки. Тоа ќе ја подобри ефикасноста на вашата работа во цевките за перење и така натаму, многу ќе ви заштеди време и напор. 100% ЗАГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО : Нашата цел Е да не ги изневериме нашите клиенти, така што изборот на нас е еквивалентен на избор на мир на умот, ветивме дека ќе дадеме се од себе за да им обезбедиме на нашите клиенти најзадоволителни производи и услуги, добредојде да споредиме и провериме. Четките за цевки од 2 парчиња се погодни за кујна за домаќинство како средство за чистење шишиња, средство за чистење слама. ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : нашата четка за чистење цевки е изработена од нерѓосувачки челик и најлон. Тој е флексибилен, кој лесно може да се помине, работи одлично при чистење околу тешко достапните тесни цевки/ цевки. Четките за цевки од 2 парчиња се погодни за кујна за домаќинство како средство за чистење шишиња, средство за чистење слама. Тој е флексибилен, кој лесно може да се помине, работи одлично при чистење околу тешко достапните тесни цевки/ цевки. Нашата четка за чистење цевки е изработена од нерѓосувачки челик и најлон. Рачниот прстен е дизајниран за лесно извлекување. Специјално дизајниран, едната страна со четка и едната страна со јамка. Спецификација : 1 парчиња четка за одвод со должина од 57 инчи, четки За четки За цевки Од 2 Парчиња Материјал За жица : Најлонпринг Материјал : Нерѓосувачки Челик Големина : Четка Со Долги Влакна : должина 145 см, Големина На Четка За Глава : Прибл.

Карактеристики на производот

1Pc 57 inches long drain brush, 2 Pcs tube brushes:
Brush Wire Material:
Nylon
Spring Material:
Stainless Steel
Size:
Long Bristle Brush:
length 145cm, Head Brush Size
2 tube brushes:
One is 20cm long, Head Brush Size
Our long drain brush can easily clean through the small pipes, remove the buildup. It's the ideal for cleaning feeding tube, siphon hose, sunroof drain, refrigerator drain, filters, fish tank, shower sink drain.:
Small cleaner tool set, make life better!:
1. 57 inches long, that is long enough for cleaning most tube.:
2. Special designed, one side with brush and one side with loop.:
3. The hand ring is designed for easy extraction.:
4. It is flexible, which can be easily through, works great at cleaning around the hard-to-reach narrow pipes/ tubes.:
5. Our tube cleaner brush is made of stainless steel and nylon. Reusable.:
6. Easy to use, easy to clean.:
7. It is very useful for all kinds of long pipes and small holes.:
8. Coming with 2 pcs tube brushes are suitable for household kitchen as bottle cleaner, straw cleaner and so on. :
Свеж

Поврзани производи