.

.

New
Спирална точка Допрете, M12X1,75, HSS-E

Спирална точка Допрете, M12X1,75, HSS-E

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

Навој. Производител : Кливленд. Направени во Соединетите држави. Навој. Производител : Кливленд. Направени во Соединетите држави. Спирална точка допрете, големина на конец M12x1,75, метричка груба, целокупна должина 110,00 mm, HSS-E, тврда луб, десна рака, должина на конец 40,00 mm, 75 проценти на вежба за навој 10,30 mm, ограничување на конецот 6 H, класа на вклопување 6 H, Број на флејти 3.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи