.

.

New
Катаку Крпи За Кујнски Садови за Миење Садови Сјаен Сјај Крпа За Чистење За Повеќекратна Употреба Крпи За Садови Микрофибер Крпи За Миење Садови Партали За Кујна, 6

Катаку Крпи За Кујнски Садови за Миење Садови Сјаен Сјај Крпа За Чистење За Повеќекратна Употреба Крпи За Садови Микрофибер

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

●Крпи За Чистење за повеќекратна употреба + комплетите кујнски крпи се перат и се користат повеќекратно, можат да ви служат долго време. Практични И Разноврсни Оваа крпа за садови за кујна е идеална алтернатива на сунѓери и хартиени крпи кои можат да се мијат до многу пати. ●Фланелен Материјал Од микрофибер ● полиестерски фланелен.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи