.

.

New
Компатибилен За Ecovacs Компатибилен За Deebot X1 OMNI T10 Турбо Правосмукалка Робот Филтер Страна Четка Чистење Крпа Резервни Делови Прашина Кутија Додатоци

Компатибилен За Ecovacs Компатибилен За Deebot X1 OMNI T10 Турбо Правосмукалка Робот Филтер Страна Четка Чистење Крпа Резервни

DEN 800.00

Стока
Во продавницата

✤ Изработени од одлична технологија и материјали, издржливи и силни. Делува како дел од нормалното одржување, лесно може да се отстрани и замени. ✤ Навремената замена на делови може да ја подобри работната ефикасност на роботот. Користи висококвалитетни додатоци, лесни за инсталирање, многу одговараат на опремата. Компатибилен за Ecovacs Компатибилен За Deebot X1 OMNI T10 Турбо Правосмукалка Робот Филтер Страна Четка Чистење Крпа Резервни Делови Прашина Кутија Додатоци. Здраво, пријателе, добредојде во мојата продавница. Мило ми е што ви служам. Ако не сте сигурни дали овој додаток за правосмукалка е соодветен за вашата правосмукалка, ве молиме контактирајте ме и јас ќе ви дадам задоволителен одговор. Ви посакувам пријатно шопинг искуство!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи