.

.

New
ЖИПАИЏИ За Џифпв Дел-ГИМБАЛ Камера СИГНАЛ ПТЗ Линија Коаксијален Кабел Додаток За Замена

ЖИПАИЏИ За Џифпв Дел-ГИМБАЛ Камера СИГНАЛ ПТЗ Линија Коаксијален Кабел Додаток За Замена

DEN 604.80

Стока
Во продавницата

Гимбал Камера СИГНАЛ ПТЗ Линија Коаксијален Кабел Додаток за Замена. Компатибилен Само ЗА Џифпв Дрон. Gimbal Камера СИГНАЛ ПТЗ Линија Коаксијален Кабел Додаток За Замена За Djifpv Дел Функција : Компатибилен За Djifpv Беспилотно Летало само Пакет вклучуваат : 1 парчиња Гимбал Камера Сигнал Кабел.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи