.

.

New
Наоѓање На Црно Квадратно Стакло-горниот Случај со Вметнување на Фиоката 1

Наоѓање На Црно Квадратно Стакло-горниот Случај со Вметнување на Фиоката 1

DEN 470.72

Стока
Во продавницата

Нова Стаклена Витрина За Витрини За Накит И Работни Површини Ова е нова кутија за послужавник за црн екран Од стакло ова е одлично За да ги одржувате вашите предмети безбедни додека патувате И лесно да ги прикажувате стаклениот врв ви овозможува да ја прикажете вашата содржина додека ги чувате без прашина и прицврстете ја бравата на капакот помогнете да не ги изгубите сите предмети таа мери приближно 8 1/4" х 7 1/4" х 2" (210 х 185 х 50 мм) КОМПЛЕТ : Ова е нова Црна Боја Плоштад Стакло-Врвот Накит Случај (Еден Метал Бравата) Со/ Сива 16-слот пластична лента.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи