.

.

New
Арким 5/10 ПАРЧИЊА Украина Знаме со Рачни Бранови украински Национални Знамиња Украина Мини Џебно Знаме 14 * 21см Бел Пол Живописна Боја И ОТПОРЕН НА Бледнее НА УВ

Арким 5/10 ПАРЧИЊА Украина Знаме со Рачни Бранови украински Национални Знамиња Украина Мини Џебно Знаме 14 * 21см Бел Пол Живописна

DEN 95.84

Стока
Во продавницата

Има 2 страни, но не е "двострано" бидејќи двете знамиња се зашиени заедно назад назад. Обратната страна е обратна или огледална слика на предната страна, доколку ја има. Изработен од висококвалитетен полиестер, цврст и издржлив. На левата страна има јарбол, а другите три страни се машински сошиени. Идеален за забави, фестивали, прилики на историски настани итн. Функција : 1. Големина : околу 14*21 СМ 2. Има 2 страни, но не е "двострано" бидејќи двете знамиња се зашиени заедно назад назад. 3. Обратната страна е обратна или огледална слика на предната страна, доколку ја има. 4. Изработен од висококвалитетен полиестер, цврст и издржлив 5. На левата страна има јарбол, а другите три страни се машински сошиени 6. Идеален за забави, фестивали, прилики на историски настани итн. Спецификација : Материјал : Големина На Полиестер : еднострана страна 21*30*14см опис На Производот? Спецификации опционално : 5x украина рака бран знаме 10 X Украина рака бран знаме.

Карактеристики на производот

Material:
Polyester
Size:
single side 21*30*14cm
Product description?:
Specifications optional:
5X Ukraine hand wave flag:
10X Ukraine hand wave flag :
Свеж

Поврзани производи