.

.

New
Шеф Машки Стандард Октопод Пливање Багажникот

Шеф Машки Стандард Октопод Пливање Багажникот

DEN 815.36

Стока
Во продавницата

100% Полиамид. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Чувајте го удобно и елегантно носење ШЕФ Октопод Пливање шорцеви. Затворање на врвка. Странични рачни џебови. Брендирање на левата нога. Над шорцеви до колена. Спортски Шорцеви за Пливање дизајнирани во материјал за брзо сушење и исечени со брендирано знаме и јамка со ленти со потпис одзади. Овие целосно обложени шорцеви за пливање се отпечатени со големо лого за разлика од левата нога.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи