.

.

New
Заборавете На Стаклените Влечки, Оваа Принцеза Носи Чизми! 9 Инчи

Заборавете На Стаклените Влечки, Оваа Принцеза Носи Чизми! 9 Инчи

DEN 79.84

Стока
Во продавницата

Ова е винил, исечена налепница..МНОГУ подобро од налепница за браник. Материјалот што се користи е направен да трае 6 години од надворешната страна на вашето возило, но може да се нанесе на повеќето чисти мазни површини. Овој производ се однесува на вашиот автомобил слично на тоа како применувате привремена тетоважа..не грижете се, ние обезбедуваме упатства за длабинска апликација. Лентата за пренос што ја користиме на нашите производи е јасна, што овозможува лесна примена. Ова е винил, исечена налепница..МНОГУ подобро од налепница за браник. Материјалот што се користи е направен да трае 6 години од надворешната страна на вашето возило, но може да се нанесе на повеќето чисти мазни површини. Овој производ се однесува на вашиот автомобил слично на тоа како применувате привремена тетоважа..не грижете се, ние обезбедуваме упатства за длабинска апликација. Лентата за пренос што ја користиме на нашите производи е јасна, што овозможува лесна примена. Ова е налепница за сечење винил. Обичај направен токму овде во Соединетите држави. Оваа налепница е направена да трае на надворешноста на вашето возило (или каде и да изберете да ја ставите), околу 6 години.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи