.

.

New
D&засилувач; D PowerDrive 599355R1 СЛУЧАЈ IH Замена Појас, Гума, 128 Должина, 1 Бенд

D&засилувач; D PowerDrive 599355R1 СЛУЧАЈ IH Замена Појас, Гума, 128 Должина, 1 Бенд

DEN 651.84

Стока
Во продавницата

Појас Ц 7/8 х 128ИН ОЦ. Произведено во кина. Произведено Од D&D Power Drive. Тежина на пакетот : 2,08 килограми. Ремените ги надминуваат нивоата на рејтингот на сад рма. Тие се дизајнирани да настапат на идентично или повисоко ниво од сите други големи ремени На производителот на САД од ист Тип.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи