.

.

New
Lamcase Компатибилен со Iphone 11 Случај, со 2 Заштитник На Екранот+2 Заштитник На Објективот На Фотоапаратот Цветен Јасен Сјаен Тврд КОМПЈУТЕР Заштита Од Тенок Пад Отпорен

Lamcase Компатибилен со Iphone 11 Случај, со 2 Заштитник На Екранот+2 Заштитник На Објективот На Фотоапаратот Цветен Јасен Сјаен

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Тенок Дизајн И Удобност Зафат : Тенок, Но Заштитен, тврд ТПУ отпорен на удари дизајниран за вашиот телефон лесно да се вклопи во џебовите. Совршени подароци За Божиќ, родендени и други фестивали. Заштитете го телефонот од гребнатини, испакнатини и други дневни оштетувања. Заштитете го телефонот од гребнатини, испакнатини и други дневни оштетувања. Користејќи висококвалитетни материјали, случајот работи добро во анти-пожолтување. Совршени подароци За Божиќ, родендени и други фестивали. Премиум Заштита : тврд материјал отпорен На Удари опремен Со Технологија За Апсорпција На Удари обезбедува подобра заштита. Користејќи висококвалитетни материјали, случајот работи добро во анти-пожолтување.КОМПАТИБИЛНОСТ : САМО компатибилен со i Phone 11 (6. Обработената рамка на ТПУ обезбедува деликатно чувство на допир, но Не се лизга Зафат. Обработената рамка на ТПУ обезбедува деликатно чувство на допир, но Не се лизга Зафат. Јасен сјај и уникатни цветни обрасци : Јасен Сјај и стилски цветни обрасци можат да го задржат оригиналниот изглед на телефонот без да ја изгубат својата личност. Овие обрасци се направени со уникатна технологија за печатење и нема да гребеат, избледуваат или дамкаат. Целосна Заштита На Телото : оваа футрола за телефон доаѓа со 2 заштитници од стаклен екран и 2 заштитници на објективот на фотоапаратот, кои обезбедуваат 360° сеопфатна заштита за вашиот телефон. КОМПАТИБИЛНОСТ : САМО компатибилен со i Phone 11 (6. Прецизните исечоци обезбедуваат лесен пристап до сите порти, копчиња, звучници, камера и други функции. Премиум Заштита : тврд материјал отпорен На Удари опремен Со Технологија За Апсорпција На Удари обезбедува подобра заштита. Подигнатите усни обезбедуваат дополнителна заштита кога го рамните уредот. Тенок Дизајн И Удобност Зафат : Тенок, Но Заштитен, тврд ТПУ отпорен на удари дизајниран за вашиот телефон лесно да се вклопи во џебовите. Ве молиме потврдете го моделот и големината пред купувањето! Набиен со 2 заштитници на екранот од калено стакло и 2 Заштитник На Објективот на Фотоапаратот, оваа футрола за телефон сепак поддржува безжично полнење. Прецизните исечоци обезбедуваат лесен пристап до сите порти, копчиња, звучници, камера и други функции. Ве молиме потврдете го моделот и големината пред купувањето! Набиен со 2 заштитници на екранот од калено стакло и 2 Заштитник На Објективот на Фотоапаратот, оваа футрола за телефон сепак поддржува безжично полнење. Подигнатите усни обезбедуваат дополнителна заштита кога го рамните уредот. Јасен сјај и уникатни цветни обрасци : Јасен Сјај и стилски цветни обрасци можат да го задржат оригиналниот изглед на телефонот без да ја изгубат својата личност.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи