.

.

New
Расадник Тематските Опремени Мини Креветчето Листови, Преносни Мини Креветчето Листови Мека И Дише Кревети-Креветчето Душек лист или Дете Кревет, 24 x38, Мултиколира

Расадник Тематските Опремени Мини Креветчето Листови, Преносни Мини Креветчето Листови Мека И Дише Кревети-Креветчето Душек

DEN 287.84

Стока
Во продавницата

✿МОДЕРНИ, ЕДНОСТАВНИ ДИЗАЈНИ-Дизајнирани Со широк спектар на модерни бои, стилови и дезени, вклучително и родово неутрални опции, Листови се достапни во опции за секое бебешко креветче или декор за расадник. ✿ОПРЕМЕНО УНИВЕРЗАЛНО ВКЛОПУВАЊЕ-Со Димензии 24 "х 38 " х 5". Нашите мини чаршафи за бебиња доаѓаат со еластична лента насекаде околу страните за безбедно да ги соберат сите стандардни душеци за играње пакети. Тие се многу лесно да се стави во место, дури и кога ќе треба да се промени пакет n игра душеци листови во брзање. Совршен како подарок за туширање за бебиња или за сопствен расадник. ✿ВРВЕН КВАЛИТЕТ-материјалот од микрофибер се обработува за да биде отпорен на собирање и избледување што ја зголемува долговечноста на листот со тоа што го одржува во одлична состојба.Сеопфатна еластика за повлекување на границите за лесно истегнување и вклопување на основата на душекот. ✿ЦЕЛОСНО ЕЛАСТИЧНИ надворешни рабови-чаршафите за креветчиња за Бебиња остануваат на место дури и со претрупан или мрдачки малечки, така што родителите можат да бидат сигурни дека декоративниот долен лист на нивното малечко е безбеден. ✿ЛЕСНА НЕГА - нашата унисекс Вградена машина за Креветчиња што може да се пере лесна нега и не се јавува деформација по миењето. за ултра мекост за да се обезбеди максимална удобност за вашето бебе.Измијте пред првата употреба. Ние сме најмеката и најудобна ткаенина, многу мека, лесна, дише, еластична и издржлива за да создадеме удобно место за спиење за вашето мало ангелче. Овој лист вклучува чаршафи Со Мини Креветче или душек за бебиња (38 "х 24") со длабоки џебови од 5 инчи и врвна еластична лента наоколу, така што останува безбеден и цврсто на душекот. Исто така е полесно да се отстрани, Нашите производи прават одлични подароци за мајки, лесна нега што може да се пере во машина и не се јавува деформација по миењето. Измијте пред првата употреба.Совршен подарок за туш за бебиња и најдобар подарок за девојчиња или момчиња, сигурен сум дека ќе ви се допадне.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи