.

.

New
33.000 метри машки голф-панталони со 5 џебови класично-вклопување Брзо суво лесна магла 50+ панталони за пешачење

33.000 метри машки голф-панталони со 5 џебови класично-вклопување Брзо суво лесна магла 50+ панталони за пешачење

DEN 2.67

Стока
Во продавницата

92% полиестер, 8% Spedex. Увезени. Затворање на патент. Машинско миење. Удобно истегнување : 33.000 метри затегнати панталони за голф за мажи се изработени од 4-насочна ткаенина за истегнување до испорака на флексибилна удобност што одговара на вашиот активен животен стил. Влажност за влага : 33.000 метри Брзи суви панталони за голф има технологија за влага за влага ја повлекува потта од телото за удобност на курсот во текот на целата рунда. Sunproof : 33,000 метри голф панталони Вградени UPF 50 Sun Заштита спречува штетни УВ зраци да навлезат во ткаенината на оваа облека за голф, помагајќи да се заштити покриената кожа во сончеви денови поминати на отворено. Мулти-џеб : 33.000 метри рамни предни панталони со џебови обезбедуваат простор за вашите маички, маркер на топки и картички за резултати. Вклучувајќи 2 предни џебови, 3 тимови се држат во патентниот скриен џеб, 2 џебови. Активна лента за половината : 33.000 метри голф панталони за мажи имаат активна лента за половината што се протега со вас и ја зафаќа кошулата за да ја задржите паметно затрупана додека играте за поголема флексибилност и паметен стил на курсот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи