.

.

New
HQSGDMN 8.6 инчен Лав Лав Декорација Послужавник, Симпатична Животински Скулптури Складирање Послужавник За Клучеви Бонбони Накит, Влез Занает Декор Сад, Розова, Конте?

HQSGDMN 8.6 инчен Лав Лав Декорација Послужавник, Симпатична Животински Скулптури Складирање Послужавник За Клучеви Бонбони

DEN 3.33

Стока
Во продавницата

#МАТЕРИЈАЛ : материјал Од Смола, површината е мазна и нежна , добро изработена, убаво украсена, безбедна и цврста. ●СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : 22€14 X 11 CM/8.6€5.5€4.3 ВО. Може да се користи како кутија за складирање во тремот на канцеларијата или спалната соба. Во исто време, тоа е прилично украсно. #ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Простран внатрешен простор, ви овозможува да ги чувате вашите мали работи како : различни клучеви, часовници, далечински управувачи, кармини, билети и канцелариски материјали. Примена : Користете секаде каде што е потребно повеќе складирање во ходниците, влезовите, дневната соба, трпезаријата и многу повеќе. НАЈДОБАР ПОДАРОК : Исто Така, Може да биде прекрасен Подарок што се Издвојува од Останатите. Симпатичен подарок за свадба, Божиќ, роденден, затоплување на куќата, нови парови итн. Симпатична мала лав смола украс животински облик складирање занаети десктоп трем кенди клучевисовршена, софистицирана и извонредна изработка, фалсификувана извонредна текстура, квалитет на детали и подобрен домашен стил.Прекрасен пејзаж, без разлика дали е во дневната соба, канцеларијата, работната соба, кафулињата на бирото или масата.- Широко се користи за трпезариска маса, кујна, суета за бања, канцелариска маса и други места.- Скулптурата има карактеристики на долготрајна боја, заштита на животната средина и безопасност; елегантна, многу текстура, убава и убава, живописна, експресивна, реална и пријатна. Тоа е добра декорација во домашната соба. Добри подароци за пријатели и роднини.100% гаранција по продажбата : без разлика дали имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ги решиме сите прашања што ги имате што е можно поскоро!.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи