.

.

New
Реди Лажат Тројна Лажат Вдлабнати Туш Полица-Црна, Три Внатрешни Полици, 16-Инчен Ширина x 40-Инчен Висина x 4-Инчен Длабочина

Реди Лажат Тројна Лажат Вдлабнати Туш Полица-Црна, Три Внатрешни Полици, 16-Инчен Ширина x 40-Инчен Висина x 4-Инчен Длабочина

DEN 2320.00

Стока
Во продавницата

СЕ-ВО-ЕДНО РЕШЕНИЕ ЗА СКЛАДИРАЊЕ : едно парче туш лажат со вдлабнати полица. ОДГОВАРА НА СЕКОЈА ПОТРЕБА : Инсталирајте хоризонтално или вертикално за најдобро да одговараат на вашиот туш; Совршен За чување сапуни, шампони, жилети и други материјали за туширање. ПОДГОТВЕН ЗА ПЛОЧКА : инсталирајте плочка директно на површината на лажат за да ја прилагодите полицата според изгледот и чувството на вашиот туш. ИЗДРЖЛИВ 100% водоотпорен и отпорен на истекување. СЕ-ВО-ЕДНО РЕШЕНИЕ ЗА СКЛАДИРАЊЕ : едно парче туш лажат со вдлабнати полица. ОДГОВАРА НА СЕКОЈА ПОТРЕБА : Инсталирајте хоризонтално или вертикално за најдобро да одговараат на вашиот туш; Совршен За чување сапуни, шампони, жилети и други материјали за туширање. ПОДГОТВЕН ЗА ПЛОЧКА : инсталирајте плочка директно на површината на лажат за да ја прилагодите полицата според изгледот и чувството на вашиот туш. ИЗДРЖЛИВ 100% водоотпорен и отпорен на истекување. Реди Лажат Вдлабнатите Полици за Туширање се совршени решенија се-во-едно за вашиот следен проект за подобрување на домот. Ажурирајте го вашиот постоечки туш со единствена, лесна за инсталирање ниша или спарете ја Со Плочки Реди тави и врати за целосна замена за туширање. Реди Лажат вдлабнатите полици за туширање може да се инсталираат или хоризонтално или вертикално за да одговараат на вашиот простор. Со повеќе модели за избор и можност за комбинирање на различни големини, можете да создадете уникатна комбинација за да одговара на вашите потреби за дизајн. Нашите едноделни ниши за плочки се одличен начин да додадете складирање за заштеда на простор во вашиот туш. Сега можете да ги чувате најважните работи за туширање на полици без неред, без да додавате дополнителна количина. Откако ќе се инсталира нишата, можете лесно да ја надополните со плочка, мермер или камен по ваш избор за полица отпорна на истекување, водоотпорна и прилагодена што беспрекорно одговара на вашата бања. Реди Лажат вдлабнатите полици за туширање може да се инсталираат или хоризонтално или вертикално за да одговараат на вашиот простор. Со повеќе модели за избор и можност за комбинирање на различни големини, можете да создадете уникатна комбинација за да одговара на вашите потреби за дизајн.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи