.

.

New
Декор домашна соба уметност роза Подарок Пени расадник wallидни декорации налепница деца цвеќиња дома украс за спална соба wallид налепници

Декор домашна соба уметност роза Подарок Пени расадник wallидни декорации налепница деца цвеќиња дома украс за спална соба wallид

DEN 70.24

Стока
Во продавницата

Излупете ја хартијата и потоа залепете го на идот, отворете го од средината кон лево и десно. Изберете дека сакате да нанесете, исчистете ја пепелта и маснотии, чувајте ја суво и чисто. 1 x налепница на wallидови. Како да се користи :. Држете се во согласност со сликата, или DIY во вашата идеја. Декор домашна уметност уметност роза Подарок за расадник за расадници wallидови налепници деца цвеќиња дома украс спална соба wallид налепници како да се користи : 1 x wallид Стистерск во согласност со сликата, или DIY во вашата идеја. , чувајте го суво и чисто. Обезбедете ја површината е мазна, не лепете на груба или нерамна површина. Феации : материјал за животна средина : Употреба со уверување. Водоотпорна, боја на боја и не се воздигнува. ,, и. Подготвување и отстранлив : Избришете со влажна крпа/вода и без напор. Одлично за тоалетна врата/wallидна декорација, лесно се нанесува на која било мазна површина. Спецификации : Производ : Wallидна налепница Боја : Како материјал за слика : ПВЦ завршена големина : A : 68 x 60см (26,77 x 23.62inch), B : 61 x 53cm (24 x 20.86inch), C : 71 x 60cm (27,95 x 23,62inch ) Вклучено : Излупете ја хартијата и потоа залепете се на wallидот, отворете го од средината кон лево и десно.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи