.

.

New
Аигбот Бел Крал Големина Утешител Во Собата Со Топката Пом Раб, 3 Парчиња, Симпатична Мека Микрофибер Постелнина Сетови Погоден За Сите Сезони

Аигбот Бел Крал Големина Утешител Во Собата Со Топката Пом Раб, 3 Парчиња, Симпатична Мека Микрофибер Постелнина Сетови Погоден

DEN 1119.84

Стока
Во продавницата

Најдобар Подарок : симпатичните комплети за утешител на бохо се совршени за декор за спална соба/гастрономија/детска соба/соба за одмор. Активна услуга-одговорна услуга за клиенти ќе биде подготвена да ви помогне да постигнете задоволително решение. Зошто Да Изберете Аигбиот Бел Утешител?. Овој утешител може да се користи директно без прекривка за јорган, намалете го времето за правење кревет. Овој целосезонски утешител со големина на бел крал може да се користи директно без навлака за јорган, намалете го времето за правење кревет. Ако наидете на какви било проблеми со квалитетот на производот во процесот на користење, слободно кажете ни и ние ќе ви обезбедиме задоволителни решенија по продажбата. Бидејќи торбата доаѓа во вакуумско запечатено пакување, препорачливо е да го закачите кралот бел утешител поставен на сонце и нежно да го допрете за зголемена мекост. Затворање на пликот за покривање и држење на перницата на место. Покрај тоа, со цел "услуги по производи", ние обезбедуваме брза и внимателна услуга по продажбата за клиентите. Прво го поставуваме квалитетот и се посветуваме да понудиме висококвалитетен комплет за утешител за нашите вредни клиенти ширум светот. Направено со 100% премиум полиестерски микрофибер нуди исклучително меки и меки трогателни чувства. Цела Сезона Користејќи : Исполнет СО алтернативно полнење слично НА облак од 250гсм, не премногу топло или премногу ладно. Машина за перење и лесна за одржување. Топката Пом Раб Перници : симпатична перници се дизајнирани со топката пом раб, кој е стилски и убави. Активна услуга-одговорна услуга за клиенти ќе биде подготвена да ви помогне да постигнете задоволително решение. Добар Избор Како Роденденски Подарок или Специјален Празничен Подарок за неа/мајка/жени или вашите пријатели.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи