.

.

New
Shypt Pan Pot Cover Cover Bark Stand Spoke Spoker Shoper Organiter Home Sop Soup Лажица почива кујна алати

Shypt Pan Pot Cover Cover Bark Stand Spoke Spoker Shoper Organiter Home Sop Soup Лажица почива кујна алати

DEN 3.00

Стока
Во продавницата

Исцедете ја решетката за капакот на тенџерето, што може да се земе додека го користите, чиста и уредна, а малиот решетка е одличен. Со сопствениот резервоар за складирање на вода, маслото и водата не истекуваат за да се спречат дамките од маслото да излезат/да ги намалат проблемите со чистење. Преферираниот материјал е лак за печење со висока температура и трислоен лак за печење со висока температура, изработен од јаглероден челик. Трислојниот лак за печење со висока температура е отпорен на абење, анти-кавга, лесен за чистење и одвојлив. Влошките за нозе што не се лизгаат на дното спречуваат лизгање/испакнување на порцеланската плоча. Материјал : Јаглероден челик.Сиз : 10 × 10 × 15см. Метод на инсталација : без удирање. Затегнете ја решетката за покривање на тенџерето, што може да се земе додека го користите, чиста и уредна, а малиот решетката е одлично. Со сопственото складирање на вода Резервоарот, маслото и водата не излегуваат надвор за да ги спречат дамките од нафта да протекуваат/да ги намалат проблемите со чистење. Преферираниот материјал е лак за печење со висока температура, и трислоен лак за печење со висока температура, изработен од јаглероден челик. Лак од печење со висока температура е отпорен на абење, анти-кавга, лесен за чистење и одвојување. и сите поставени предмети) го усвојува дизајнот на слотот во форма на U во средината на полицата за да го задржи капакот цврсто. Феации : издржливо, заштеда на простор, удобен, кујнски гаџет.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи