.

.

New
Сдфгх Леано Железо Двојно Уво Тенџере Тркалезно Дно Големо Железо Тенџере Нелеплив Вок Тепсија Избрана Кујна Готвење Тенџере

Сдфгх Леано Железо Двојно Уво Тенџере Тркалезно Дно Големо Железо Тенџере Нелеплив Вок Тепсија Избрана Кујна Готвење Тенџере

DEN 736.00

Стока
Во продавницата

Произведен со материјал од нерѓосувачки челик, доволно практичен и издржлив за употреба. Со рачката, можете безбедно и удобно да ја користите тавата, што е против попарување и нелизгање. Овој сад е направен од материјали и има висока цврстина. Лесен е и лесен за носење. Со ова тенџере, можете да готвите едноставна и вкусна храна. Ова е најдобриот помошник дома. Погоден за појадок, морска храна, инстант тестенини, ориз, задушено месо итн. Дома И Кујна / Кујна И Јадење / Садови За Готвење / Тенџериња И Тави / Тави За Пржење. Произведен со материјал од нерѓосувачки челик, доволно практичен и издржлив за употреба.Со рачката, можете безбедно и удобно да ја користите тавата, што е против попарување и нелизгање.Овој сад е направен од материјали и има висока цврстина. Лесен е и лесен за носење.Со ова тенџере, можете да готвите едноставна и вкусна храна. Ова е најдобриот помошник дома.Погоден за појадок, морска храна, инстант тестенини, ориз, задушено месо итн.Нови чекори за одржување на вок : Чекор 1 : исчистете го вокот со детергент и исушете ја водата.Чекор 2 : загрејте го вокот на силен оган додека бојата не се промени.Чекор 3 : истурете масло во секој агол од вокот,А Потоа варете на висока температура.Чекор 4 : истурете го маслото од вокот и избришете го со крпа.Чекор 5 : завршете 1 х Кујнски прибор тава.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи