.

.

New
TANMii ЗА PS5 Кожата Диск Издание Аниме Конзола И Контролор Винил Покритие Кожи Обвива ЗА PS5 Диск Верзија 45865

TANMii ЗА PS5 Кожата Диск Издание Аниме Конзола И Контролор Винил Покритие Кожи Обвива ЗА PS5 Диск Верзија 45865

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Користење на ултра тенки, издржливи и лесни висококвалитетни материјали за да ви овозможат удобно чувство и кул искуство за гледање. Премиум материјали Висококвалитетни винил налепници. Може да ги заштити вашите уреди од гребнатини, избледување и лупење. Трајни, нема да исчезнат испукани. Супер ХД ние ја користиме најнапредната опрема за печатење за да обезбедиме слики со висока дефиниција. За разлика од другите производи на пазарот, можеме да печатиме само слики СО резолуција 4 K. Висококвалитетно Лепило Силна адхезија, без пенење, без собирање, без искривување. Нема да има остатоци кога ќе се откинат. Содржина на пакетот : 1 x ЗА кожата НА конзолата PS5 (2 страни) + 2 x за кожи НА КОНТРОЛОРОТ PS5. Прецизно сечење, лесен пристап за копчиња, контроли, конектори.●По Купувањето На Услугата Q : ние сме задоволни да ви помогнеме. Ве молиме имајте предвид дека секогаш сме тука да помогнеме. Ве молиме контактирајте не преку ако имате било какви прашања или прашања.(Забелешка : конзолата За Игри и контролорите не се вклучени.) Големина : Издание На Дискове 3 Предности на нашите налепници : 1, Премиум материјали Висококвалитетни винил налепници. Може да ги заштити вашите уреди од гребнатини, избледување и лупење. Трајни, нема да исчезнат испукани. 2-Супер HD ние ја користиме најнапредната опрема за печатење за да обезбедиме слики со висока дефиниција. За разлика од другите производи на пазарот, само ние можеме да печатиме слики СО резолуција ОД 4 K. 3. Висококвалитетно Лепило Силна адхезија, без пенење, без собирање, без искривување. Нема да има остатоци кога ќе се откинат. Содржина на пакетот : 1 x ЗА кожата НА конзолата PS5 (2 страни) + 2 x ЗА кожи НА контролорот PS5 на површината со прстите, а потоа притиснете ја на целата површина. Ако парче е Објавено криво, можете нежно да го подигнете и да ја повторите пастата. Ве молиме нежно исцедете ги воздушните меури генерирани за време на инсталацијата.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи