.

.

New
Те Сакам Банер, Денот На Вљубените Декор Венец Хартија Љубов Банер Вљубените Украси Срцето Знаменца Знак Позадина

Те Сакам Банер, Денот На Вљубените Декор Венец Хартија Љубов Банер Вљубените Украси Срцето Знаменца Знак Позадина

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

●Те Сакам Банер●Украсете го претстојниот Ден на Вљубените со овие хартиени знаменца напишани "Те Сакам". Дефинитивно создадете вистински амбиент и покажете ја својата длабока љубов. ●Врвен Квалитет●Банерите се направени од цврст материјал и доаѓаат на големо. Цела низа знаменца пренесува љубовна порака. Како Да Го Користите Вашиот Валентин банер Венец Со закачување на ѕидот, на каминот, во дворот, преку предниот трем, над вратата или поставувањето на масата. ①Потсетник За фриндли Дека ни недостасуваат раце, не можеме претходно да ги нанижеме и собереме сите букви. Ние ви нудиме најповолна цена, и ве молиме земете неколку пати НАПРАВЕТЕ САМИ банер со користење на игла и низа вклучени во пакетот. ●Ограничени количини●Купете додека траат залихите и уживајте Во главната услуга за испорака! Секој производ вклучува 30-дневна поддршка за враќање на парите, 12-месечна безгрижна поддршка и лесно достапна услуга за клиентите. Те Сакам Банер, Денот На Вљубените Декор Венец.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи