.

.

New
Aexit Жолто Сини Алатки &засилувач; Подобрување На Домот Само Повлекување Владетел Должина Лента Мерка Алатка 3 Метри Лента Мерки 10 Нозе

Aexit Жолто Сини Алатки &засилувач; Подобрување На Домот Само Повлекување Владетел Должина Лента Мерка Алатка 3 Метри Лента

DEN 151.04

Стока
Во продавницата

Име На Производот : Владетелска Лента;Материјал : Пластично Куќиште, Метален Линијар, Пластична Лента;Боја : Жолта, Црна, Сребрен Тон, Сина. Опсег на мерење : 0-3 Метри, 0-10 стапки;Метричка Точност : Класа 0,1 см;Англиска Точност : Класа 1/16 стапки. Ширина на лента : 19мм/ 0,75"; Големина На Куќиште ( Приближно) : 6,1 х 6,3 х 3,5 см/ 2,4 "х 2,5" х 1,4 " (Л*В*Ч). Должина на ременот ( Прибл) : 12см/ 4.7";Вкупна Должина(Прибл) : 18см/ 7.1". Тежина : 109гр; Пакет : 1 х Владетел лента. Име На Производот : Владетелска Лента;Материјал : Пластично Куќиште, Метален Линијар, Пластична Лента;Боја : Жолта, Црна, Сребрен Тон, Сина. Опсег на мерење : 0-3 Метри, 0-10 стапки;Метричка Точност : Класа 0,1 см;Англиска Точност : Класа 1/16 стапки. Ширина на лента : 19мм/ 0,75"; Големина На Куќиште ( Приближно) : 6,1 х 6,3 х 3,5 см/ 2,4 "х 2,5" х 1,4 " (Л*В*Ч). Должина на ременот ( Прибл) : 12см/ 4.7";Вкупна Должина(Прибл) : 18см/ 7.1". Тежина : 109гр; Пакет : 1 х Владетел лента. Метричкиот и англискиот владетел мерките се движат од 0-3 Метри и 0-10 стапки. Повлекување и заклучување, само притиснете го копчето, лентата ќе се заклучи или автоматски ќе се повлече на случајот. Метален клип на основата за да ја закачите лентата за линијар на ременот или други работи. Доаѓа со ремен, погодно е за носење.0.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи