.

.

New
Размавта Среќен Девојки ' UPF 50+ Mindy Crossback Костим За Капење

Размавта Среќен Девојки ' UPF 50+ Mindy Crossback Костим За Капење

DEN 326.24

Стока
Во продавницата

83% Претставуваат Рециклиран Полиестер, 17% Спандекс. Увезени. Полиестер поставата. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ☀●БЛОКИРА УВ ЗРАЦИ : ОЗНАКАТА UPF 50+ е највисоката достапна сертификација ЗА ув заштита која блокира 97,5%+ ОД УВ зраците што предизвикуваат рак да навлезат во материјалот. ☀●БРЗА СУВА ТКАЕНИНА : 83% Рециклиран Полиестер 17% спандекс брзата сува ткаенина обезбедува совршен ден на плажа или во базен без да ризикува осип на пелена за разлика од другите брендови. ☀●УДОБНОСТ И КВАЛИТЕТ : UPF 50+ ткаенините можат да бидат тешки и испотени за носење, сепак, нашата ткаенина е лесна и дише за да ја зголеми удобноста. ☀+ОДРЖЛИВО НАПРАВЕНО : ние Сме пионери во индустријата за костими за капење, проширувајќи ги нашите понуди во одржливо направени верзии направени од рециклирани пластични шишиња! Нашиот специјализиран процес на производство ни овозможува да формираме мека и удобна ткаенина од рециклирани материјали. ☀_КАЛИФОРНИЈА РОДЕНА : последните 30+ години, ја дизајниравме и тестиравме нашата облека за плажа во сончевиот Малибу, Калифорнија. Ова ни даде ВРЕМЕ и околина ЗА УСОВРШУВАЊЕ на костимот за капење и дизајнот.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи