.

.

New
Медицински капаци на Lorvies за жени со копчиња долга коса, 2 парчиња прилагодливо работно капаче, кактус разнобојно

Медицински капаци на Lorvies за жени со копчиња долга коса, 2 парчиња прилагодливо работно капаче, кактус разнобојно

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

100% полиестер. Компанијата за конска опашка - капачињата за чистење на конска опашка се дизајнирани да бидат и ласкави и удобни да ја задржат вашата долга, густа коса под обвивките со нашите стилски и функционални капачиња за чистење на конска опашка. Ве молиме, оставете мала разлика во бојата заради различните екрани. Оваа медицинска сестра е идеален производ за сите. Без разлика колку е долга и густа вашата коса, оваа капа може целосно да ја покрие. Тоа е најкласичното капаче за само-вратоврска дизајнирана за секојдневниот живот. Паметно решение за болка во увото дизајнирано од медицински сестри за медицински сестри. Оваа работна капа е идеален производ за сите. Ве молиме, оставете мала разлика во големината заради различно рачно мерење. Со добар квалитет на печатење, по миењето, тие нема да се намалат или избледат. Една големина најмногу одговара - овие капачиња на копчињата се еластични и прилагодливи, можете да ја прилагодите за да одговара на главата добро, една големина е погодна за луѓе со разни фризури и типови на глава во различни индустрии. Дизајн на памук за џемпери - не само буфан капи со дизајн на копчињата, а исто така и вградена џемпери низ челото што може брзо да ги апсорбира сите потење за да го задржи челото чисто суво и свежо долго време, никогаш не влијае на делата, супер удобно, особено во лето или Долго време носење. Применливи прилики - Погоден е за здравствена заштита, домашни работи, работа во дворот, сликарство, дрво, грижа за лицето, готвење и многу повеќе. Тоа е најкласичното капаче за само-вратоврска дизајнирана за секојдневниот живот. Со копчето околу увото, што можете да ги избегнете лентите на маски за да ги направите ушите да ви бидат повредени или да добијат брчки на лицето. Нашите панделки можат да бидат врзани во лак или други форми како што сакате, ве тера да изгледате професионално и брзо. Lorvies 2 парчиња прилагодливи медицински капи со копчиња и лента од лента за жени долга коса апсорбира пот- лесно апсорбирајте пот за време на вашето работно време и одржувајте го челото свежо. Дизајн на торбичка и копче за конска опашка - За долга коса, торбичката за конска опашка ви помага да ја прилагодите косата. Лесно прилагодете се од задниот дел без да ја мачкате главата. Можете да ја добиете најдобрата работна состојба со неа. Можете лесно да ја прилагодите затегнатоста на хируршките капачиња за да одговараат на формата на главата и стилот на коса.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи