.

.

New
X-DREE 5pcs 124mm Должина Двоен Клип Стегач Држач ЗА Домување Ro Филтер За Вода Канистер (5pcs 124 mm De longitude Клип добл абразадера де абразадера пара ла каркаса дел боте дел филтр?

X-DREE 5pcs 124mm Должина Двоен Клип Стегач Држач ЗА Домување Ro Филтер За Вода Канистер (5pcs 124 mm De longitude Клип добл

DEN 672.00

Стока
Во продавницата

Боја : Бела; Материјал : Полипропилен. Нето Тежина : 127гр; Содржина На Пакетот : 5 парчиња стегач за Клип За Вода x RO. Име на производот : Ро Вода Клип Стегач. Вкупна Големина : 124 x 91 x 13mm / 4.9 "x 3.58 " x 0.51"(L*W*H) (тамањо вкупно : 124 x 91 x 13 mm / 4.9 'x 3.58 ''x 0.51 '' (L * W * H). Дијаметар на клипот : 80мм / 3.1", 44мм / 1.73"(Дијаметро дел клип : 80мм / 3.1' ', 44мм / 1.73' '. Боја : Бела; Материјал : Полипропилен. Нето Тежина : 127гр; Содржина На Пакетот : 5 парчиња стегач за Клип За Вода x RO. Име на производот : Ро Вода Клип Стегач. Вкупна Големина : 124 x 91 x 13mm / 4.9 "x 3.58 " x 0.51"(L*W*H) (тамањо вкупно : 124 x 91 x 13 mm / 4.9 'x 3.58 ''x 0.51 '' (L * W * H). Дијаметар на клипот : 80мм / 3.1", 44мм / 1.73"(Дијаметро дел клип : 80мм / 3.1' ', 44мм / 1.73' '. 5 парчиња Држач За Стегач Со Двојна Спојка Со Должина од 124 мм За Домување На Канистер За Филтер За Вода Издржлив пластичен материјал за долготрајна употреба.Совршен за вашиот комплет ЗА РО.Дијаметарот на клипот е 80мм и 44мм. Двојно домување clip.It е погоден ЗА ро систем, машина за прочистување на водата ,директно фонтани за пиење, вода . Опис На Шпански 5 Парчиња 124 мм Де лонгитуда клип добл абразадера де абразадера пара ла каркаса дел боте дел филтро де агуа Роколор : БЛАН-О; Материјал : Полипропиленопесо нето : 127 гр; Контенидо дел пакет : Абразадера де клип де агуа 5 парчиња х рономбре дел продукто : абразадера Пара Клип де агуа ротамањо вкупно : 124 х 91 х 13 мм / 4.9' 'х 3.58' 'х 0.51' '(л * в * ч)Дијаметро Дел Клип : 80мм / 3.1' ', 44мм / 1.73' '.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи