.

.

New
Жолти листови од пена занаетчиски црна ева -кабичка сет

Жолти листови од пена занаетчиски црна ева -кабичка сет

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Задоволни по продажбата : Ако имате какви било прашања, слободно испратете ни е-пошта. Нашиот тим ќе одговори. ? Тенок лист за пена Ева : 49 x 13,9 инчи, дебелина од 1мм, многу погодна за DIY занает, cosplay.etc ;. ? Тенок лист за пена Ева : 49 x 13,9 инчи, дебелина од 1мм, многу погодна за DIY занает, cosplay.etc ;. Жолти листови за пена занаетчиски црна ева -пена сет за космери.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи