.

.

New
Nilight 5 седи седишта за автомобили ги опфаќа водоотпорни кожни перничиња против кожни перничиња анти-лизгачки универзално вклопување за 5 патнички автомобили Hyundai Hon

Nilight 5 седи седишта за автомобили ги опфаќа водоотпорни кожни перничиња против кожни перничиња анти-лизгачки универзално

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Лесно за инсталирање : Во пакетот има детален прирачник за инсталација, кој ве води низ чекор по чекор. Исклучителен дизајн на изглед : Супер густ материјал, оригинална кожа текстура и добро исечена, не е лесна за солза. Не се потребни алатки, исто така можете да го гледате видеото за инструкции за инсталација достапно на нашата веб -страница, да го следите нашиот едноставен процес на инсталација за помалку од 25 минути. 1 PCS инсталација Рачни белешки : 1.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи