.

.

New
Baikutouan симпатичен простор Alien Print Beanie Hats за мажи жени со дизајни череп капа

Baikutouan симпатичен простор Alien Print Beanie Hats за мажи жени со дизајни череп капа

DEN 1273.60

Стока
Во продавницата

100% полиестер. Направени во САД или увезени. Beanie капи е направено од 100% полиестерски материјал, мека, удобна, мазна и висока еластичност, може добро да ја завитка главата и да ја заштити главата топла. Служба за пролет, есен и зима. Beanie Hats топло е дизајн кај мажите со унисекс. Дизајнот Beanie капи е костуми за какви било прилики, секојдневно удирање, работа, излегување надвор, забава, шопинг, патување и сите други спортови на отворено, како што се пешачење, кампување, трчање, излегување и итн. Топло и удобно и заштити ја косата во секоја пригода. Печатената капа на черепот е еден одличен подарок, за специјалната шема отпечатена на целата капа, ќе биде еден убав подарок за себе, семејство, lубовник и пријатели, Божиќен празник, роденден, ден на мајката, ден на татко и итн. Обезбедуваме пријателски Услугата на капакот на черепот топло, секое прашање, контакт со нас. Кул зимска капа на мека капаче за сите печати за жени мажите во унисекс.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи