.

.

New
Кокасо преклопна табела за кампување преносна пикник-табела со лесна алуминиумска алуминиумска табела за скара на скара на отворено за готвење со торба 37x22inch

Кокасо преклопна табела за кампување преносна пикник-табела со лесна алуминиумска алуминиумска табела за скара на скара на отворено

DEN 1040.00

Стока
Во продавницата

Содржливата рамка и хард-топот не бараат дополнителни алатки додека ги поставувате и исто така овозможуваат полесен транспорт без да заземат премногу простор. 【Лесно за склопување и одвојување】 склопувачки рамка и таблета за превртување не бараат дополнителни алатки за време на инсталацијата. Материјал : Алуминиум + Оксфордска ткаенина + мрежа. Покрај тоа, можете да ја користите и оваа мултифункционална табела за преклопување за да го ставите вашиот лаптоп, игра на табла или дури и да служите како маса во кревет. 【Премиум табела за преклопување】 Усвојување на алуминиумска таблета и челична рамка со текстурирани нозе против лизгање, оваа табела за кампување е лесна, отпорна на дамки, отпорни на топлина, без 'рѓа, стабилна и лесна за чистење. Под капацитет на тежината на корпата : 10 кг/22 bs. 【Лесно за носење - торбата за носење обезбедува леснотија на складирање бидејќи можете безбедно да ги обезбедите деловите од табелата во торбата, придонесувајќи за удобен трансфер без да заземате многу простор. 【Мултифункционална табела за преклопување】 Преносна табела не само што може да се користи во затворен простор, туку и да се користи за кампување, рибариг, пешачење, плажа, пикник, скара, готвење и јадење. Кампувањето со пријатели и семејства никогаш не е завршено без добра маса за кампување. Целиот процес на склопување трае само неколку минути.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи