.

.

New
ksotutm женски две парчиња летни облеки со кратки ракави розови букви печати маица панталони панталони

ksotutm женски две парчиња летни облеки со кратки ракави розови букви печати маица панталони панталони

DEN 463.84

Стока
Во продавницата

Материјал : Направено од меко памучно и еластично полиестерско влакно, удобно е да се носи. Функција : Трака, 2 парчиња потта, маица со кратки ракави, розово печатење, шорцеви за каросерија, комплети за каросерии на џогер. Прилики : оваа симпатична женска активна облека, погодна за обична, спиење, дневно носење, спорт, вежбање, фитнес, тренингот, трчање, џогирање, јога, салата, абење за слободно време и др. ). 100% полиестер. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Материјал : Полиестер + спандекс. Мека, дише и удобна. Моден сет : 2 парчиња, екипаж-врат, маица со краток ракав, симпатична печатена, секси каросерија шорцеви, летни облеки за жени, 2 парчиња шорцеви поставени за жени, каузални облеки за жени, сетови на врвни и пантолони. Повод : Оваа симпатична женска активна облека погодна за обична, спиење, дневно носење, спорт, вежбање, фитнес, тренингот, трчање, џогирање, јога, салата, абење за слободно време и сл. Грижа за облека : Рачна миење ладна вода, машинско миење одделно во ладна вода, не бели, не се сува суво ниско. 100% полиестер. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Материјал : Полиестер + спандекс. Мека, дише и удобна. Моден сет : 2 парчиња, екипаж-врат, маица со краток ракав, симпатична печатена, секси каросерија шорцеви, летни облеки за жени, 2 парчиња шорцеви поставени за жени, каузални облеки за жени, сетови на врвни и пантолони. Повод : Оваа симпатична женска активна облека погодна за обична, спиење, дневно носење, спорт, вежбање, фитнес, тренингот, трчање, џогирање, јога, салата, абење за слободно време и сл. Грижа за облека : Рачна миење ладна вода, машинско миење одделно во ладна вода, не бели, не се сува суво ниско.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи