.

.

New
Пчелна Обетка Со ДИНЛУНИ Накит За Приврзоци Од Медоносна Пчела Обетки Од Кралица Обетки Од Инсекти Обетки Од Мед Љубител На Пчели Подарок Роденденски Подарок Божи?

Пчелна Обетка Со ДИНЛУНИ Накит За Приврзоци Од Медоносна Пчела Обетки Од Кралица Обетки Од Инсекти Обетки Од Мед Љубител На

DEN 190.24

Стока
Во продавницата

Прекрасен Сончоглед значи "ти Си моето сонце во моето срце" , ви донесе светлина, топлина, позитивна и среќа. Пчелата е еден вид популарен инсект. Тоа е симбол на трудољубивост. Постојат слатки пчели и цвет во обетка, и тие се слатко семејство. Носете ја оваа мала пчела кралица секој ден затоа што сте неверојатни во секој поглед!. Вредните и слатки мали пчели секогаш ги потсетуваат луѓето на добри работи. Исто како слатка љубов. Значи, ако сакате да подарите пчелен подарок, прекрасниот пчелен ѓердан е одличен избор.Симпатичните обетки се совршен подарок за мама, ќерка, девојка, љубовник или за себе. Дајте и изненадување На Божиќ, денот на Вљубените, денот на мајките, роденденот, танцот, забавата, годишнината и други специјални прилики. Големина : пчелниот приврзок мерење : 2см(0,78 инчи).СОВЕТИ : Рачно мерење дозволена грешка. Материјал : модниот накит од нерѓосувачки челик е вашиот најдобар choice.It е без олово и без никел, хипоалергично, не ' рѓосува, ја менува бојата или оцрнува. Пакет : Секоја обетка доаѓа во висококвалитетни кадифени торбички за накит и подготвени за давање подароци.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи