.

.

New
ЏФУЈК Бања Пешкир Брзо Сушење Мажи И Жени Двојки Зимски Домаќинство Задебелени Абсорбента Голем Пешкир

ЏФУЈК Бања Пешкир Брзо Сушење Мажи И Жени Двојки Зимски Домаќинство Задебелени Абсорбента Голем Пешкир

DEN 4756.48

Стока
Во продавницата

Корално Руно. Земја Како Што Е Означено. Добро брзо сушење и апсорпција на вода. Дише и полесно. Мазен и лесен допир. Материјал : Корално Руно. Спецификација : 140х80см. Корално Руно. Земја Како Што Е Означено. Добро брзо сушење и апсорпција на вода. Дише и полесно. Мазен и лесен допир. Материјал : Корално Руно. Спецификација : 140х80см. Добро брзо сушење и апсорпција на вода што дише и полесни мазни и лесни материјали за допир : Спецификација На Коралното Руно : 140х80смпакетот вклучува : 1*крпа за капење1. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете 2-3% грешка. Пред да конкурирате, бидете сигурни дека не ви пречи.2. Бојата може да варира поради различни монитори, ве молиме погледнете го вистинскиот производкласичен Комплет Памучна Крпа За Раце Мека, Абсорбента И Крпа За Брзо Сушење - за Бања, Туш И Кујна.

Карактеристики на производот

140X80cm :
Свеж

Поврзани производи