.

.

New
Исценети 3 парчиња од 3 п.п.

Исценети 3 парчиња од 3 п.п.

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Нараквици за ексфолијација на бања- Шиењето е мазно, а не деформирано влечење и. LOUFAH Back Scrubber- Занаетчиството е, квалитетот е добар, и тие имаат услужен живот. Ексфолирајќи го MITT-двострана дизајн, исклучителна изработка,, издржлива и удобна. Нараквици за чистење туш- тие можат да ексфолираат кератин, да чистат кожа и да ја направат кожата измазнета. Нараквици за ексфолијација на тело- фино изработка, исклучителна изработка, силна и издржлива. Нараквици за ексфолијација на бања- Шиењето е мазно, а не деформирано влечење и. LOUFAH Back Scrubber- Занаетчиството е, квалитетот е добар, и тие имаат услужен живот. Ексфолирајќи го MITT-двострана дизајн, исклучителна изработка,, издржлива и удобна. Нараквици за чистење туш- тие можат да ексфолираат кератин, да чистат кожа и да ја направат кожата измазнета. Нараквици за ексфолијација на тело- фино изработка, исклучителна изработка, силна и издржлива. Список на пакети 3 x Карактеристики на нараквици за бања -големина : околу 23.00x14.00x0.00cm/9.04x5.50x0.00inch митници за туширање на телото. -Материјал : Полиестерски памук и мрежни материјали за бања. -Којност : Како што е прикажано, ексфолирачки нараквици за туширање. -Наидот е мазно, не е деформирано со влечење и издржливи нараквици за задебелување на туш. -Подволна крпа од мрежи, плускав лесно, тие не можат да ги оштетат нараквиците за бања на кожата. -Наилството е извонредно, квалитетот е добар, и тие имаат сервисни животни сунѓери за капење. -Антно и ефикасно отстранете ја мртвата кожа и нечистотиите на сунѓерите на површината на телото за чистење. -Допасен дизајн, исклучителна изработка,, издржлива и удобна ракавици за тело за тело. Тогаш, мора да ги погледнете овие двострани нараквици за бања за да помогнете во ексфолијацијата на кожата, телото и грбот по капењето, што ги прави измазнети, поздрави и поразични.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи