.

.

New
Холтаз рустикален природно дрво за складирање на wallидови, лебдечки полици, монтирани за спална соба, дневна соба, бања, кујна, канцеларија и повеќе, wallидна полица, п?

Холтаз рустикален природно дрво за складирање на wallидови, лебдечки полици, монтирани за спална соба, дневна соба, бања, кујна,

DEN 479.84

Стока
Во продавницата

За разлика од другите, нашата дрвена полица Холтаз е рачно изработена од избрано дабово дрво. Комплетен сет - Дрвената полица е подготвена за склопување, импрегнирана со природно масло. Вклучени фиксирања и wallидни приклучоци. Природниот мазен waney Edge му дава на полицата појава на природно дрво панел (природен четкан раб на Waney). Wallидна полица, идеална за складирање и организирање на мали предмети во дневната соба, спална соба, детска соба, канцеларија, бања, ходник или кујна. Димензии : 15.74x7.87x1.57, 23.62x7.87x1.57, 31.49x7.87x1.57, 39,37x7.87x1.57, 47.24x7.87x1.57 in. Избрано дабово дрво. Комплетен сет - Дрвената полица е подготвена за склопување, импрегнирана со природно масло. Вклучени фиксирања и wallидни приклучоци. Природниот мазен waney Edge му дава на полицата појава на природно дрво панел (природен четкан раб на Waney). Wallидна полица, идеална за складирање и организирање на мали предмети во дневната соба, спална соба, детска соба, канцеларија, бања, ходник или кујна. Димензии : 15.74x7.87x1.57, 23.62x7.87x1.57, 31.49x7.87x1.57, 39.37x7.87x1.57, 47.24x7.87x1.57 in. Холтаз даб од дрвен wallид е гранкосен пловечки шал импресивно во својата едноставност. Ние го искористивме најквалитетното дабово дрво за да ја направиме wallидната полица. Инфузијата со транспарентен лак му дава гаранција за издржливост. Индустрискиот изглед на полицата ќе и ’даде на просторијата уникатен, модерен аспект додека додава функционалност. Идеално е прилагодено за складирање на збирка книги или омилени декоративни гаџети во дневната соба, спална соба, канцеларија, бања, ходник или кујна. Полицата е длабока 20 см и можете да изберете удобна должина. Погоден е за wallsидови од која било боја, бела или црна. Willе се усогласи со слични полици и со други елементи од оваа колекција.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи