.

.

New
Иљапа 100 х 2оз Мини Пластични Десерт Чаши Со Лажици-Десерт Стрелец Пластични Очила, Елегантен Мини Мезе Чаши за чоколадо &засилувач; Чизкејк, Мини Тамблер Квадратни ?

Иљапа 100 х 2оз Мини Пластични Десерт Чаши Со Лажици-Десерт Стрелец Пластични Очила, Елегантен Мини Мезе Чаши за чоколадо &засилувач;

DEN 295.84

Стока
Во продавницата

НЕВЕРОЈАТНИ ЗА СЕ : Нашите мини чаши за десерти се совршени за сите десерти, предјадења, јадења, тирамису, сладолед, овошни салати, чаши за суфле, желе и јогурт. ЕЛЕГАНТЕН ve додаде 100 бесплатни мали лажици кои се токму со вистинската големина за да одговараат на вашите чаши за десерти од 2 унци за да ги направат работите уште поедноставни за вас. Презентирајте ги вашите кулинарски задоволства во стилски, стручно направени мали чаши за десерти. Овие чаши за десерт претставуваат чоколадни десерти, солени предјадења или минијатурни коктели. Одлично за прослави, бракови, мицви, семејни собири и многу повеќе.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи