.

.

New
МЈАУКАЊА Играчки За Загатки За Миленичиња Играчки За ИНТЕЛИГЕНЦИЈА Третирајте Топки За Куче Интерактивна Играчка За Кучиња За Третира Бавен Фидер Игри За Обука На

МЈАУКАЊА Играчки За Загатки За Миленичиња Играчки За ИНТЕЛИГЕНЦИЈА Третирајте Топки За Куче Интерактивна Играчка За Кучиња За

DEN 236.80

Стока
Во продавницата

Тоа помага да се задржи вниманието на вашето куче доволно долго за да ја игра играта и го спречува да извлече сѐ премногу лесно и да се досадува. Бавното хранење им помага на домашните миленици да вареат и да останат здрави. €Безбедност И издржливи Играчки За Кучиња} оваа загатка за кучиња е изработена од нетоксичен ПП И АПС за храна, материјал кој е пријателски за здравјето на домашните миленици. ●Забавна И Стимулирачка Играчка За Кучиња ● играчката за загатки доаѓа со гумени стапала што се држат на подот на тврда површина и прави прилично добра работа спречувајќи ја да се лизга наоколу.На кучињата им Требаат Ментални Вежби и Стимулација на КОЕФИЦИЕНТОТ На ИНТЕЛИГЕНЦИЈА : оваа напредна играчка за кучиња обезбедува стимулација на КОЕФИЦИЕНТОТ на ИНТЕЛИГЕНЦИЈА за да го одржува умот на кучето буден и да ги подобри вештините за миленичиња. Тоа помага да се задржи вниманието на вашето куче доволно долго за да ја игра играта и го спречува да извлече сѐ премногу лесно и да се досадува. Дебелината на диспензерот за играчки е повеќе од 2,5 мм, што ги надминува повеќето други кревки играчки за загатки. Забавниот тренинг ги подобрува вештините : интерактивните играчки за загатки за кучиња ги држат младенчињата зафатени со носот и шепите за да најдат лекување , да развијат вештини за кучиња , да ја намалат досадата на кучињата и да спречат деструктивно однесување на домашните миленици дома. ●Добар Начин Да Го Задржите Умот На Кучето Окупиран Кога ќе останете сами сложувалката за лекување ќе заземе одредено време за вашето куче, ако има одредена вознемиреност од разделба. Со постојано пребарување, движење и поттикнување наоколу, кучето станува пофокусирано и трпеливо. €Безбедност И издржливи Играчки За Кучиња} оваа загатка за кучиња е изработена од нетоксичен ПП И АПС за храна, материјал кој е пријателски за здравјето на домашните миленици. Бавното хранење им помага на домашните миленици да вареат и да останат здрави. ●Паметни Интерактивни Играчки За Загатки За Кучиња} оваа играчка за загатки за кучиња има две нивоа на тежина, што може да го задоволи интелектуалниот развој на повеќето раси на кучиња. €Го забавува Јадењето Q Оваа загатка за кучиња има за цел да го збогати умот на вашите кучиња со решавање на сложувалката за да ги прими задоволствата.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи