.

.

New
Ljha Iron Stand Stand, кофа за складирање на подови во хотелот, погодна за чадор за стапки во училница за домашни спални простории

Ljha Iron Stand Stand, кофа за складирање на подови во хотелот, погодна за чадор за стапки во училница за домашни спални простории

DEN 449.60

Стока
Во продавницата

▲ Мала големина, мало стапало, 2 отвори за складирање, удобно складирање за долги и кратки чадори, лесни за чистење. ▲ Материјал за поддршка на чадорот - Трајна метална структура, отпорност на корозија, ефикасно подобрување на стабилноста и поддршката. ▲ Шупниот дизајн дава нов и уникатен изглед, а вентилираниот ентериер дозволува чадорот да се исуши побрзо. ▲ Кофата за складирање на чадори е поделена на горните и долните слоеви, слоевитоста за складирање, горниот дел може да се постави чадор со долга рачка, долниот може да се постави чадор со кратка рачка, мала големина, голем капацитет. ▲ разноврсна - погодна за влезови или врати во домови, канцеларии, станови, згради, хотели, барови, итн. ■ Овој штанд за чадор може да ги задоволи сите ваши потреби за чадори, а едноставниот и стилски изглед го прави животот поубав. Дизајн со висок капацитет за решавање на вашите потреби. ★ Спецификации : ● Име на производот : Stand Stand ● Материјал : метал ● Структурен процес : Метален занает ● Класификација на бои : црна, златна, бела ● Применливи сценарија : Семејни ресторани, продавници за погодности, клубови итн . ● Големина : 25 × 20 × 60см ★ 【Известување】 : ● Ние продаваме само посебни штандови за чадори, без вклучување на чадори ● Големината на нашиот производ е рачно мерење, може да има грешки; Поради фактори како што се осветлување и прикажување, може да има мали разлики помеѓу вистинската боја на сликата и производот; Погледнете ја примената стока.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи