.

.

New
Под оклоп, женски топлински топки со високи лепчиња за половината на половината

Под оклоп, женски топлински топки со високи лепчиња за половината на половината

DEN 1.67

Стока
Во продавницата

Супер-лесна ткаенина за топлина дава супериорна покриеност без да ве тежи. Материјални фитили пот и се сушат навистина брзо. 4-насочен материјал за истегнување се движи подобро во секоја насока. Ергономските споеви на Flat Lock даваат удобно, без chafe без вклопување. Високиот раст на половината на половината за оптимална покриеност и поддршка што останува ставен со секој потег што го правите. Страничен пад во џеб. 100% полиестер. Направени во САД или увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Нашата најлегендарна : Супер-лесна ткаенина за топлина дава супериорна покриеност без да ве тежи. Материјални фитили пот и се сушат навистина брзо. Изградбата на 4-насоки се движи подобро во секоја насока. Ергономските споеви на Flat Lock даваат удобно, без chafe без вклопување. Под мисијата на Оклоп е да ги направиме сите спортисти подобри преку страст, дизајн и немилосрдна потрага по иновации. 100% полиестер. Направени во САД или увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Нашата најлегендарна : Супер-лесна ткаенина за топлина дава супериорна покриеност без да ве тежи. Материјални фитили пот и се сушат навистина брзо. Изградбата на 4-насоки се движи подобро во секоја насока. Ергономските споеви на Flat Lock даваат удобно, без chafe без вклопување. Под мисијата на Оклоп е да ги направиме сите спортисти подобри преку страст, дизајн и немилосрдна потрага по иновации. Нашата најлегендарна : Супер-светлосна топлина ткаенина обезбедува супериорна покриеност без да ве тежи. Се започна со идеја да се изгради супериорна маица. Технологијата зад разновидниот асортиман на производи на оклоп за мажи, жени и млади е сложена, но програмата за искористување на придобивките е едноставна : носете топлина кога е топло, ладно време кога е ладно и асеангарски меѓу крајности.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи