.

.

New
Акрилни дијаманти за украсување со осветлени кутии за подароци во затворен простор на отворено Божиќни украси за елка тремот дома украсен ланец за висечки светла

Акрилни дијаманти за украсување со осветлени кутии за подароци во затворен простор на отворено Божиќни украси за елка тремот

DEN 1587.20

Стока
Во продавницата

84in) боја : Редина : На секоја кутија му се потребни батерии од 2 парчиња, сите батерии на АА (батерии не се вклучени). Совршено за украсување под вашата елка, но и за украсување на вашиот трем, двор или каде било, убави осветлени кутии за подароци со лакови, жицата светла во кутијата даваат прекрасен светлосен ефект и направете го вашето Божиќно време незаборавно и забавно. Божиќна венчаница Вудси свадбена торта мониста замавнувајќи диносаурус автомобил што виси украс. Овие празнични подароци со осветлувачки ефекти се одличен начин за украсување за Божиќ.87in (/25cm (9. Божиќна венчаница Вудси свадбена торта мониста замавнувајќи диносаурус автомобил што виси украс. Белешка : Батериите не се вклучени во полето за подароци.

Карактеристики на производот

1x Christmas decoration gift box:
Notes:
1. Please allow 1-3 cm difference due to manual measurement.:
2. Due to the screen difference, the color may be a little difference from what you expect. :
Свеж

Поврзани производи