.

.

New
АИГУ Лило И Бод Месечината Приврзок Ѓердан Накит Сјај Во Мракот, Момче И Девојки Цртан Филм Полумесечина Ѓердан

АИГУ Лило И Бод Месечината Приврзок Ѓердан Накит Сјај Во Мракот, Момче И Девојки Цртан Филм Полумесечина Ѓердан

DEN 2.33

Стока
Во продавницата

Материјал : легура На Цинк и стакло. Големина : Дијаметар 0,78, должина На Синџирот 18+2(Продолжен Синџир), совршена големина на ѓерданот покажете ја вашата гламур клучната коска. Совршен за носење во секоја пригода како забава,свадба,деловен и млечен живот. Персонализиран дизајн, 100% Сосема Нов и Квалитетен. Уникатен приврзок за ѓердан како подароци за денот на вљубените,божиќни подароци,подароци за роденден,подароци за пријателство.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи