.

.

New
Вивифани Жени Зимско Зајачко Крзно Слаби И2К Гравчиња Плетени Капи Паѓаат Модни Секојдневни Капачиња На Черепот

Вивифани Жени Зимско Зајачко Крзно Слаби И2К Гравчиња Плетени Капи Паѓаат Модни Секојдневни Капачиња На Черепот

DEN 191.84

Стока
Во продавницата

Ангора Зајакот Крзно.Оваа Персонализирана Капа Со Плетена Капа со Манжетни Со Обичен Череп вклучува Голема Флексибилност и Растегливост што ќе се загрее без да се врши притисок врз главата.Можете Да Го Носите За Да Одите На Шопинг или Да Излегувате Со Пријателите На Вашето Момче, А Оваа Симпатична Зајачка Крзнени Капи За Жени е Добар Подарок за Роденден, Денот на Вљубените, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова година. Одлично е и за патување и други активности на отворено како трчање, возење велосипед, пешачење, сноуборд, лизгање, велосипедизам, скијање, тобоган или чевли за снег. МОДЕН ДИЗАЈН : Дневно Гравче Со Минимален Дизајн И Секојдневен Допир До Вашиот Outfit. Миење Раце Само.As различни компјутери ги прикажуваат боите поинаку, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики. Ние Се Потрудиме Да Ви Служиме И Со Нетрпение Ги Очекуваме Вашите Повратни Информации. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : 40% Ангора Зајачко Крзно и 60% Акрилик.Погоден За Речиси Сите, Никогаш Не Правете Да Се Чувствувате Затегнати, Без Разлика Колку Долго Ќе Го Носите. И тоа е топло. Овие топли зимски капи Имаат Голема Флексибилност , Можат Лесно Да Ги Покријат Ушите и не Ја Разлетуваат Косата Исто Како И Другите Плетени Капи. МОДЕН ДИЗАЈН : Дневно Гравче Со Минимален Дизајн И Секојдневен Допир До Вашиот Outfit.Ве Молиме Запомнете : ве Молиме дозволете 1-2 см разлика поради рачно measurement. Миење Раце Само. Еластично затворање. Трендовски, Лесен, Пријатен И Топол. ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА НА СКОРО СИТЕ : Длабочина 11,4 Инчи, Ширина 8,66 Инчи, Обем На Главата Околу 20,47-23,62 Инчи.Погоден За Речиси Сите, Никогаш Не Правете Да Се Чувствувате Затегнати, Без Разлика Колку Долго Ќе Го Носите. ГУСТА и ТОПЛА : Супер Топла, Удобна, Дише, Мека и Лесна.It тоа е и модерно и убаво. ГУСТА и ТОПЛА : Супер Топла, Удобна, Дише, Мека и Лесна. Овие топли зимски капи Имаат Голема Флексибилност , Можат Лесно Да Ги Покријат Ушите и не Ја Разлетуваат Косата Исто Како И Другите Плетени Капи. Елегантна обична мека капа од грав за жени зима, мода и симпатична, можете да ја усогласите со различни стилови на облека, стилски млади style.На потрошувачот му обезбедуваме апсолутно најдобра цена и вредност на еден од нашите производи, што го обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : 40% Ангора Зајачко Крзно и 60% Акрилик.Можете Да Го Носите За Да Одите На Шопинг или Да Излегувате Со Пријателите На Вашето Момче, А Оваа Симпатична Зајачка Крзнени Капи За Жени е Добар Подарок за Роденден, Денот на Вљубените, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова година. ШИРОКО КОРИСТЕН : Совршен За Вас Активности на Отворено Како Одење На Кучето, Пешачење, Качување, Скијање, Возење Велосипед, Сноуборд, Санкање, Лизгање На Мрази Секој Момент На Друго место. и е мек за допир. Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Преку . Ви благодариме за разбирањето. Еластично затворање.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи