.

.

New
Истражување на отворено машки астро шорцеви - 7 Inseam

Истражување на отворено машки астро шорцеви - 7 Inseam

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

88% полиестер, 12% спандекс. Затворање на патент. Нашите најтехнички активни шорцеви за патеки добија ажуриран дизајн. Сепак, направени со нашите лесни астроман и реномирани ткаенини на Фероси за трајно комбо на брзи потраги во различни околини и временски услови. Полева и предниот дел на шорцевите : Bluesign Approved 85% најлон, 15% спандекс задниот дел од шорцевите : Bluesign Approved 46% рециклиран најлон, 40% најлон, 14% спандекс. Дишење лесна брзина на сушење Брзо за сушење на зглобување на огледало на хибридна конструкција upf 50+. Еластична лента за половината со надворешно faux faux fly-in-in slash рачни џебови за безбедност на десната нога безбедност поштенски џеб, собрани од кокошки за рефлективно лого за ажурирање за пролетта 2023 : ажуриран дизајн со пократок инсејм. Истражување на отворено : Ние изградивме компанија од чувство : поривот да се излезе. Тоа е она што нè вози. Нашето племе е посветено на истражување на нашите страсти на отворено и предизвикувајќи се во планините, водата и пустините на планетата што толку многу ги сакаме.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи