.

.

New
ЏАМБЕР Ноќта На Вештерките Череп Дрво Стојат Мат Водоотпорен Елка Стојат Мат За Заштита На Подот, 28,3 Инчи

ЏАМБЕР Ноќта На Вештерките Череп Дрво Стојат Мат Водоотпорен Елка Стојат Мат За Заштита На Подот, 28,3 Инчи

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

?ПОВОД - Оваа Подлога За Држачи За Дрвја За Ноќта на Вештерките Ќе Додаде Повеќе Празнична Атмосфера Каде И да Сакате, Исто Како Дневна Соба, Спална Соба, Градина, Бар, Хотел, Супермаркет, Канцеларија итн. Совршено за секое дрво за украсување и додавање на празничната атмосфера. Лесен за чување : Го Навива за удобно, компактно складирање. ?ГОЛЕМИНА - Оваа Подлога За Држачи За Дрвја За Ноќта на Вештерките има приближно 28,3 инчи(72 см). Помага да се стабилизира дрвото. ?100% ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ - ние се посветуваме да ја обезбедиме најдобрата услуга за клиентите и да го донесеме најдоброто искуство за купување на секој наш клиент. Лесно за чистење : измијте рачно и закачете суво. Без прашања поставени!. Исклучително добро изработени. Може повторно да се користи уште неколку години.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи