.

.

New
Заздравуваат 5 парчиња сунѓер пуф бања топката мрежа Пуф туш топка меур бања бања сунѓер бања топка топка бања туш, loofah loofah тело чистач lofhah сунѓер сунѓер лафја туш с?

Заздравуваат 5 парчиња сунѓер пуф бања топката мрежа Пуф туш топка меур бања бања сунѓер бања топка топка бања туш, loofah loofah

DEN 1.00

Стока
Во продавницата

Сунѓер за бања- топката за бања е изработена од материјал за трајна и употреба. Ексфолијатор на туш- мека и удобно чувство на топка за бања. Меки топка за туширање- Едноставно нанесете гел за туширање или сапун на крин од бања на производ богат за целосно чиста кожа на телото, без да предизвикате оштетување на кожата. Топката за чистење туш- исто така може да помогне да се опуштите и да ви овозможи да уживате во тушот. Четка за миење на телото- топката за туширање доаѓа со кратко јаже за удобен за употреба и. Сунѓер за бања- топката за бања е изработена од материјал за трајна и употреба. Ексфолијатор на туш- мека и удобно чувство на топка за бања. Меки топка за туширање- Едноставно нанесете гел за туширање или сапун на крин од бања на производ богат за целосно чиста кожа на телото, без да предизвикате оштетување на кожата. Топката за чистење туш- исто така може да помогне да се опуштите и да ви овозможи да уживате во тушот. Четка за миење на телото- топката за туширање доаѓа со кратко јаже за удобен за употреба и. Пакетот вклучува 5 x карактеристики на влошки за бања - и удобно чувство на топка за бања. - Исто така, може да помогне да се опуштите и да ви овозможи да уживате во тушот. - Големина : околу 11,5x11x11cm. - Топката за бања е изработена од материјал за трајни и употреба. - Едноставно нанесете гел за туширање или сапун на крин од бања на производ богат со целосно чиста кожа на телото без да предизвикате оштетување на кожата. - Боја : Виолетова зелена сина розова и беж. - Материјал : ЈП. - Топката за туширање доаѓа со кратко јаже за удобен за употреба и. Информации за стоки Оваа ставка е практична топка за бања за туширање, која е изработена од трајно PE и може да се совпадне со гел за туширање и сапун за производство на богати за целосно чистење на кожата на телото без да предизвика оштетување на кожата. Сунѓерот на мрежа исто така може да помогне да се опуштите и да ви овозможи да уживате во тушот. Со брз дизајн на суво решетка и лесен за употреба, навистина прекрасно снабдување со бања за избор.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи